O firmie

Poznaj nas bliżej...

Spółka ALSTE Sp. z o.o. jest kontynuacją działalności gospodarczej, która powstała w 2001 roku. Prawie 20 lat doświadczenia w branży pozwoliło nam na rozwinięcie firmy i przekształcenie w spółkę z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży konstrukcyjnej, metalurgicznej i spawalniczej, oddaną dostarczaniu wydajnych i trwałych rozwiązań technologicznych. Od lat z powodzeniem budujemy markę godną zaufania w Polsce oraz na rynkach zagranicznych.

Posiadamy kadrę wyspecjalizowanych spawaczy w technologiach MIG, MAG, TIG. Dzięki pracy na sprzęcie najwyższej jakości jesteśmy w stanie zrealizować najtrudniejsze zlecenia, wymagające doświadczenia i precyzji. Sprzęt, który pracuje stacjonarnie w centrali firmy, jest na bieżąco konserwowany i kalibrowany. Prefabrykaty, które przygotowujemy na miejscu, a następnie wysyłamy do montażu w miejsce inwestycji są wykonane precyzyjnie i nie wymagają poprawek. Dzięki możliwościom transportu ponad gabarytowego, jesteśmy w stanie dostarczyć bezpiecznie i na czas prefabrykaty o ciężarze nawet 150 ton.

Elementami, do których przywiązujemy szczególną uwagę, jest dbałość naszych kierowników i brygadzistów o jakość wykonywanych prac, czystość w zakładzie produkcyjnym, placu budowy i w magazynach materiałowych, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz schludna, firmowa odzież robocza.

Nasz dział ofert przygotowuje dokładne kosztorysy oraz czytelne oferty w oparciu o profesjonalne oprogramowanie branżowe. Na barkach tego działu spoczywa również opracowywanie dokumentacji powykonawczej zrealizowanych inwestycji.

Dział projektowy zajmuje się projektowaniem konstrukcji, maszyn, podzespołów oraz innych elementów niezbędnych do realizacji zadań. Projektanci posiadają uprawnienia oraz doświadczenie w branży, dzięki czemu projekty są bez skaz i mogą spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dział projektowy stale współpracuje z warsztatem, w którym przygotowujemy prefabrykaty. W takiej konfiguracji nie ma miejsca na błędy. Podzespoły wykonywane są dokładnie i na czas.

Dział przygotowania produkcji odpowiada za realizację zamówień materiału we współpracujących z nami hurtowniach oraz logistykę dostaw, na podstawie zapotrzebowania zgłaszanego przez kierowników robót oraz kierownika zakładu. W trosce o płynność przebiegu prac zamówienia materiałowe sporządzane są z odpowiednim wyprzedzeniem i na podstawie określonych procedur kontrolnych.

ALSTE jest żywym organizmem, sięgającym korzeniami lat 90 minionego stulecia. Jak każdy plac budowy, zmieniamy się dynamicznie. Odpowiadając na potrzeby chwili, sięgamy wizją przyszłości. Jesteśmy firmą, której jako Inwestor lub Generalny Wykonawca może powierzyć przedsięwzięcie każdej wielkości i o dowolnym poziomie skomplikowania.

Jesteśmy na to przygotowani. Jesteśmy ALSTE.

20
lat doświadczenia na rynku metalurgicznego
268
zadowolonych klientów na całym świecie
150
ton jednorazowego transportu
570 000
metrów drutu spawalniczego
Alste